حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

رویه بازگردانی کالا و لغو سفارش

7روز ضمانت بازگشت کالا

رویه بازگردانی کالا

برای عودت کالا به فروشگاه مطالعه کامل این صفحه الزامی می باشد.

لغو سفارشات:برای لغو سفارش حداکثر تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش فرصت دارید تا درخواست لغو سفارش را ارسال کنید.

پس از لغو سفارش حداکثر تا 72 ساعت مبلغ واریزی به حساب مشتری واریز می شود.

*در صورتی که بیش از 24 ساعت از زمان گذشته باشد و درخواست لغو سفارش را داده باشید به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمیگیرد و باید منتظر ارسال کالا از طرف فروشگاه باشید.

———————————————————————————————————————————————–

1- طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مشتری می تواند ظرف مدت هفت روز کاری اقدام به انصراف خود از خرید نماید مشروط به اینکه:

  • کالای خریداری شده باز نشده و پلمپ باشد
  • هزینه باز پس فرستادن کالا طبق ماده 37 قانون تجارت االکترونیک، بر عهده خریدار می‌باشد.
  • نظر به انتخاب روش تحویل کالا توسط مشتری، زمان آغاز مدت هفت روز کاری انصراف از خرید طبق بند الف ماده 38 قانون تجارت الکترونیک از تاریخ تحویل کالا توسط شرکت به کالا رسان مناط اعتبار می‌باشد.

 

2- طبق ماده 41 قانون تجارت الکترونیک چناچه کالای خریداری شده توسط مشتری با کالای ارسال شده توسط شرکت از نظر(جنس، برند، رنگ) متفاوت باشد مشتری باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا از کالا رسان، کالا را باتوجه به شرایط ذیل به شرکت عودت نماید:

  • هزینه عودت کالا بر عهده شرکت خواهد بود.
  • زمان محاسبه عودت کالا در فرض فوق از سوی مشتری تاریخ مندرج در قبض تحویل کالا به کالا رسان خواهد بود.

3- چنانچه کالای خریداری شده مشمول بندهای فوق نبوده و پس از باز شدن کالا از بسته بندی دارای عیوب فنی باشد به طوری که اگر کالای خریداری شده دارای یکی از شرایط ذیل باشد:

  • گارانتی دار : خریدار موظف است کالای مزبور را برای شرکت گارانتی کننده ارسال نماید لذا توتار کالا هیچ گونه مسئولیتی را در ارتباط با عیوب فنی محصولات با گارانتی دار شزکتی ندارد و خود شرکت های ارائه کننده گارانتی مسئول هستند.
  • فاقد گارانتی: شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال عیوب فنی ندارد.

 

4- خریدار مکلف است بلافاصله حین در یافت کالا از کالارسان و در مقابل وی اقدام به بازگشایی کالای خریداری شده از بسته یا پاکت و غیره نماید. چنانچه کالای خریداری شده دارای عیوب ظاهری مانند (شکستگی، ترک خوردگی، زدگی وغیره) باشد از تحویل کالا اجتناب نموده و در غیر اینصورت تحویل کالا توسط کالا رسان به خریدار به منزله تایید صحت و سلامت فیزیکی کالا بوده و شرکت ادعای بعدی خریدار در این خصوص را نمی‌پذیرد.

 

5- چنانچه کالای خریداری شده توسط مشتری به دلیل عدم موجودی کالا قابل تحویل نباشد، شرکت طبق ماده 39 قانون تجارت الکترونیک مکلف است وجه دریافتی را ظرف مدت 72 ساعت کاری به خریدار عودت نماید. عودت وجه منوط به اعلام شماره حساب بانکی از طریق محل مشخص شده در پروفایل کاربری و ثبت درخواست در قسمت تماس با ما (درخواست لغو سفارش و استرداد وجه) توسط خریدار است. در صورت تاخیر در اعلام حساب بانکی هیچ مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

 

6-بعد از عودت کالا و تایید بازگشت کالا توسط واحد فروش وجه دریافتی نهایتا تا 72 ساعت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

7-انجام مراحل بازگشت کالا تا استرداد وجه توسط فروشگاه ممکن است تا دو هفته طول بکشد که سعی ما بر کمتر شدن این زمان است.

در صورت داشتن هرگونه سوال وراهنمایی باشماره تماس :02191304067 تماس بگیرید.

ایمیل پشتیبانی:support@totarkala.ir

ای دی پشتیبانی تلگرام:@totarkala_support

و یا از بخش پشتیبانی انلاین سایت قدام کنید.

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X